Yhteystiedot


Toimisto
Itsenäisyydenkatu 27 .
28100 Pori
​​​​​​​
Talous- ja toimistovastaava
Sini Savioja
044 986 6756

toimisto@fcjazz.com​​​​​​​

Toiminnanjohtaja
Tommi Pikkarainen
​​​​​​​045 131 0019
toiminnanjohtaja@fcjazz.com

Joukkueenjohtajat / edustusjoukkue
Rami Koskinen
050 385 6155
rami.koskinen@fcjazz.com

Tomi Visavuori
040 0465856

Joukkueenjohtajat / juniorit
Yhteystiedot joukueittain

Päävalmentaja/Valmennuspäällikkö
Jani Uotinen
jani.uotinen@fcjazz.com

Talenttivalmentaja:
Teuvo Palkki
teuvo.palkki@fcjazz.com

Pori cup
Tapahtumapäällikkö
Benjamin Tuovinen
benjamin.tuovinen@fcjazz.com


Laskutusosoitteet:


Käsittelemme kaikki ostolaskut sähköisinä ja pyydämme ensisijaisesti toimittamaan laskut yritykseemme verkkolaskuina.

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003726507205
Operaattori/välittäjätunnus: 003721291126 Maventa

Operaattoritunnus, jos lähettäjä käyttää pankkia operaattorina: DABAFIHH

Sähköpostilaskut

PDF-muotoiset laskut pyydämme toimittamaan seuraavaan sähköpostiosoitteeseen:
toimisto@fcjazz.com

Paperilaskut

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan
paperiset ostolaskut osoitteella:


FC Jazz Oy
Itsenäisyydenkatu 27
28100 Pori

Kotikenttä edustusjoukkue
Porin stadion
Metsämiehenkatu 19
28100 Pori

Kotikenttä juniorit
Herralahti
Kuninkaanlahdenkatu 9
28100 Pori​​​​​​​